Jesteśmy firmą działająca w branży transportowej od 1993 roku. Przekształciliśmy się ze spółki cywilnej w spółkę jawna. Przekształcenie było następstwem intensywnego rozwoju firmy, uzyskanego dzięki sukcesywnemu zdobywaniu nowych rynków na świadczone usługi. Eurotrans od 20 lat oferuje swoim klientom szeroki wachlarz usług transportowych, ładunki cało-pojazdowe, drobnicowe oraz przewozy towarów niebezpiecznych ADR. Naszym celem jest realizacja usług transportowych w obrębie łańcucha dostaw, głównie do krajów Unii Europejskiej w szczególności Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Niemiec. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze przemysłu motoryzacyjnego, również w systemach Just in Time i Swap and Drop.

Misją firmy Eurotrans jest punktualność, rzetelność i lojalność wobec naszych klientów.
Dzięki temu, że jesteśmy firmą rodzinną możemy zagwarantować indywidualne podejście do każdego klienta i dopasowanie się do jego potrzeb i oczekiwań. Nasza elastyczność sprawia, że jesteśmy odpowiednim partnerem zarówno dla firm z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw jak i dużych kontrahentów.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów. Jako zespół możemy pochwalić się certyfikatami z zakresu bezpieczeństwa i ochrony informacji, certyfikatem PRINCE2 Foundation oraz certyfikatami ELA na poziomie Junior. Dbając o wysoką jakość świadczonych usług zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę kierowców.

Jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym, któremu zaufało wielu klientów zarówno polskich jak i zagranicznych.
© Copyright Eurotrans